AMBASSADOŘI ⁂

holkazblazince

Jmenuji se Klára a je mi 24 let. Před třemi lety jsem si už nevěděla rady. Psychicky jsem se zhroutila těsně před nástupem na vysokou školu. Zažila panické ataky, kdy jsem byla i půl hodiny v křeči.  Vše, co se za ta léta hromadilo, najednou bouchlo, a proto jsem navštívila odborníka. Byla mi diagnostikována úzkostně-depresivní porucha. A za ty roky například i prvky emoční nestability, sociální fobie nebo hraniční poruchy. Nechci si ale dávat žádnou nálepku blázna, a proto sdílím svůj život na sociálních sítích a ukazuji, že jsem úplně normální holka, né nějaký blázen. Jen občas sama se sebou zápasím o něco víc, než ostatní lidé.

Začala jsem na sobě pracovat, chodit na terapii a vzdělávat se v oblasti psychologie. A celou tuhle cestu sdílím jako Holka z blázince. Holka ze světa, který je jeden velký blázinec (a to v té době, kdy jsem zakládala IG ještě ani nebyl tak bláznivý, jako teď). Holka z bláznivé velké rodiny. Holka, která chce touto cestou pomoci lidem pochopit, jaké to je mít nějakou duševní poruchu. Říct, že chodit na terapie je naprosto normální věc a vyhledat odborníka, když mi psychicky není dobře, také.

proc

Psychické poruchy jsou cesta na dlouhou trať. Je nutné chtít, mít vůli a makat na sobě. A v tom může Mandalovník pomoci spoustě lidem. Zamyslet se nad tím, proč se cítíme zrovna tak, jak se cítíme. Vytvořit si rutinu, kdy si uděláme chvilku sami se sebou. Také pomůže mapovat cestu seberozvoje, sebepoznání a uzdravování. Alespoň takto Mandalovník působí na mě. Možná vás zarazí cena. Jenže já vím, jaké to je pracovat na něčem svém. Hodiny a hodiny přemýšlení, návrhů, tvorby, vlastních investic a zkoušek. A proto chci holky podpořit. Mají skvělou energii, která je do Mandalovníku přenesena. Jsou vzorem spoustě lidí a vytvořily něco, co lidem může pomoci. A to je nejvíc.

120069334_10215086889325555_3465652514922043178_o     IMG_3378


Děkujeme, že jsi součástí našeho MANDALOVNÍKOVÉHO týmu Klári a za to, že sdílíš realitu a pravdu. Jsi úžasná!
Ajri & Lavipisuvino

Ahoj! U představování sama sebe vždycky trochu trpím, nicméně překonám to a o něco se pokusím – jmenuju se Kristýna! To je dobrej začátek, to nikdy nespletu. Jmenuju se Kristýna, už mám víc šedivých vlasů, než by se mi líbilo, a hodně moc mě baví život. Jsem taková veselá kopa, většinu času pozitivní, s dobrou náladou a rozdávající lásku všude okolo… Jenže ne vždycky. Taky mam stavy úzkostí, který mi umí pěkně znepříjemnit život, a současná covid situace je jenom podpořila. Naštěstí jsem ale před rokem začala chodit na psychoterapie – nebála jsem se říct si o pomoc a byl to ten nejlepší krok mýho života.
K psychoterapeutovi jsem šla s tím, že potřebuju řešit jedno velký téma. O tom jsme se párkrát bavili, ne že ne, ale z drtivý většiny řešíme milion jinejch témat, o kterejch jsem ani netušila, že řešit potřebuju. A je to skvělý. Někdy těžký, někdy bolavý, některý věci nechci přiznat ani sama sobě, ale celej proces terapie je tak moc uzdravující a osvobozující, že jsem ani na vteřinu nezapochybovala, jestli mi to za to stojí. Stojí.

Už jsem se posunula neskutečně daleko a Mandalovník, do kterýho daly holky tolik lásky a energie, vnímám jako další skvělej krok, kterým svojí cestu podpořit. Pokaždý, když ho otevřu, mám husinu až na zadku, je to prostě dělo! Ale to ani nemohlo bejt jinak, když víme, kdo ho dělal. Holky, jste jedničky! Děkuju, že můžu bejt součástí. Znamená to pro mě moc.

AfterlightImage 14
Foto: Aneta Přibová

My děkujeme, že jsi součástí Týnko! Držíme Ti pěsti na Tvé cestě - jsme v tom SPOLEČNĚ!
Protože MANDALOVNÍKÁŘI drží SPOLU! A díky za to, že sdílíš i ty blbý dny, že to není jen o slunci, ale o reálnosti. :))
Ajri & Lavi

Zpět do obchodu