Hodnocení obchodu

4,0 7 hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
1x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora Linda | 26.4.2021
Díky za Mandalovník - je to bomba! Až při vymalovávání mandal jsem si uvědomila, že skutečnost, že si spoustu věcí nedovolíme, nás v životě hrozně limituje a omezuje... Můžu, cokoliv si dovolím - nikdy jsem takto nepřemýšlela, ale je to skvělá myšlenka. Holky, jste úžasný!
I Avatar autora Irena | 15.4.2021
Jako dárek jsem dostala jarní mandalovník a co zažívám při vymalovávání mandal, je neskutečné. Není to vždy snadné přiznat si všechny staré bolístky, ale stojí to za to a ve finále je to přímo osvobozující. Cítím, jak mě posouvá dál... Už se moc těším na jeho letní verzi. Děkuji!
K Avatar autora Kačka | 15.4.2021
Od holek jsem si objednala 3 mandaly - ochutnávky (sebepřijetí, uzdravení a nové začátky) - a musím říct, že naprostá pecka! Mandaly jsou krásné, moc hezky se vybarvují a hlavně dokáží na člověka ozdravně působit (a to dokonce i ještě jako nevymalované po vyndání z obálky! :))). Hodně mi posunuly vpřed na mé cestě a díky nim jsem si uvědomila spousty nových věcí.. Děkuji!
N Avatar autora Nora | 14.4.2021
Mandalovník mě nadchl svým zpracováním - promyšlená koncepce nádherných mandal s úžasnými průvodními texty, které jdou od srdíčka. Každý si v nėm najde, co potřebuje. Tleskám a moc fandím! ????
L Avatar autora Lucie | 13.4.2021
Dostala jsem jako dárek, zpracování je skvělé, ale samotne mandaly jsou stejné jako když si je stáhnete někde z netu..
S Avatar autora Soňa | 8.4.2021
Zbytečně vyhozené peníze
K Avatar autora Kamila | 8.4.2021
Slečny jsou naprosto skvělé! Dostala jsem k narozeninám mandalu "nový začátek" a děkuji, děkuji, děkuji! Manžel naprosto věděl po které sáhnout a pomohl mi tak k sebelásce, k nakopnutí do života a uvědomění. Před ženami klobouk dolů, co dokázali protože to je neskutečný. Ještě jednou děkuji, že můžu.
7 položek celkem