Hodnocení obchodu

4,2 9 hodnocení
5
7x
4
0x
3
0x
2
1x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora Karolína | 2.6.2021
Mandalovníky jsem objednala jako narozeninový dárek a vypadají všechny neskutečně❤️Moc Vám děkuji za skvělou komunikaci, rychle dodání, skvělý nápad a hlavně za to, že tohle vše děláte ❤️
SO Avatar autora Simona Oborná | 19.5.2021
O mandalovníku jsem asi 14 dnů nepřetržitě přemýšlela, pořád mě volal víc a víc, ale zpátky mě držely finance a to hodně, ale cítila jsem tak silně, že je to ta správná volba...na cestě SEBEpoznání, sebePŘÍJETÍ...taková třešnička na dortu... sice místy trošku nahořklá ale přesto šťavnatá sladká tečka!!! Za své rozhodnutí jsem moc vděčná, protože i díky mandalovníku se v mém životě začaly dít věci!...ze srdce Vám ženy děkuju, že jste tenhle poklad přivedly na svět!!! ❤️
L Avatar autora Linda | 26.4.2021
Díky za Mandalovník - je to bomba! Až při vymalovávání mandal jsem si uvědomila, že skutečnost, že si spoustu věcí nedovolíme, nás v životě hrozně limituje a omezuje... Můžu, cokoliv si dovolím - nikdy jsem takto nepřemýšlela, ale je to skvělá myšlenka. Holky, jste úžasný!
I Avatar autora Irena | 15.4.2021
Jako dárek jsem dostala jarní mandalovník a co zažívám při vymalovávání mandal, je neskutečné. Není to vždy snadné přiznat si všechny staré bolístky, ale stojí to za to a ve finále je to přímo osvobozující. Cítím, jak mě posouvá dál... Už se moc těším na jeho letní verzi. Děkuji!
K Avatar autora Kačka | 15.4.2021
Od holek jsem si objednala 3 mandaly - ochutnávky (sebepřijetí, uzdravení a nové začátky) - a musím říct, že naprostá pecka! Mandaly jsou krásné, moc hezky se vybarvují a hlavně dokáží na člověka ozdravně působit (a to dokonce i ještě jako nevymalované po vyndání z obálky! :))). Hodně mi posunuly vpřed na mé cestě a díky nim jsem si uvědomila spousty nových věcí.. Děkuji!
N Avatar autora Nora | 14.4.2021
Mandalovník mě nadchl svým zpracováním - promyšlená koncepce nádherných mandal s úžasnými průvodními texty, které jdou od srdíčka. Každý si v nėm najde, co potřebuje. Tleskám a moc fandím! ????
L Avatar autora Lucie | 13.4.2021
Dostala jsem jako dárek, zpracování je skvělé, ale samotne mandaly jsou stejné jako když si je stáhnete někde z netu..
S Avatar autora Soňa | 8.4.2021
Zbytečně vyhozené peníze
K Avatar autora Kamila | 8.4.2021
Slečny jsou naprosto skvělé! Dostala jsem k narozeninám mandalu "nový začátek" a děkuji, děkuji, děkuji! Manžel naprosto věděl po které sáhnout a pomohl mi tak k sebelásce, k nakopnutí do života a uvědomění. Před ženami klobouk dolů, co dokázali protože to je neskutečný. Ještě jednou děkuji, že můžu.
9 položek celkem