PODPORUJEME ❤

terapio_

Terap.io je platforma pro terapii online. Poprvé spatřila světlo světa na podzim roku 2019, poté, co dva přátelé z dětství, Honza a Chádí [čti Šádý] prošli nepříjemnými a nečekanými rozvody, které jim pomohla překonat stejná terapeutka. Řekli si, že nechtějí, aby u nás terapie byla nadále stigmatizovaná jako něco, na co člověk musí být “úplný blázen”. Víc než rok dělali průzkumy, bavili se s odborníky a přemýšleli nad způsoby, jak udělat terapii dostupnější a zároveň tak docílit toho, že to bude úplně normální věc. A Terap.io bylo na světě. Dnes už je tým Terap.io asi deset lidí a pořád se rozrůstáme o další, protože nestíháme dělat všechno to, co jsme si vysnili. Všichni máme vlastní zkušenost s tím, jak moc může člověku terapie zlepšit život. Na začátku roku 2021 máme přes 35 terapeutů, přes 300 sezení měsíčně a několik tisíc klientů. V destigmatizační kampani “Chodím na terapii, no a co?” (chodimnaterapii.cz) jsme na podzim 2020 vybrali přes 80 000 Kč, které jsme poslali naší spřátelené neziskovce Nevypusť duši, která vzdělává děti, učitele, ale i firmy v péči o duševní zdraví. 

terapio2terapio

Poznámka: Terap.io sledujeme již nějakou dobu a tím, co dělají, opravdu žijí. Líbí se nám způsob, jakým komunikují (nejen) na sociálních sítích, a co předávají. I  právě proto jsme se rozhodly nabídnout spolupráci této úžasné skupině lidí. A jsme rády, že zájem a sympatie jsou oboustranné.
Navíc nám chodí denně dotazy s doporučením na "dobrého" terapeuta. Vzhledem k široké nabídce terapeutů v rámci Terap.io, věříme, že si najde každý toho "svého".
K výběru dobře poslouží informace, které nabízí textové "medailonky" u každého z nich. Však mrkněte sami. 
V rámci naší domluvy Terap.io nabízí velkorysou slevu 22% na první sezení s jejich terapeuty, pro každého, kdo si zakoupí náš MANDALOVNÍK. Děkujeme, že jsme v tom SPOLEČNĚ. Má to smysl. :) #terapiemasmysl